وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
بيشتر
222
حضور گسترده كاركنان سازمان امور اقتصادي و دارايي فارس در راهپيمايي 22 بهمن به گزارش روابط عمومي سازمان امور اقتصادي و دارايي فارس، كاركنان و مديران اين سازمان همزمان با يوم الله 22 بهمن، با حضور گسترده در راهپيمايي سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي شركت كرده و با سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل نفرت و انزجار خود را از ايادي استكبار نشان دادند.

به گزارش روابط عمومي سازمان امور اقتصادي و دارايي فارس، كاركنان و مديران اين سازمان همزمان با يوم الله 22 بهمن، با حضور گسترده در راهپيمايي سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي شركت كرده و با سر دادن شعارهاي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل نفرت و انزجار خود را از ايادي استكبار نشان دادند.

در اين راهپيمايي كه از مسير چهارراه پانزده خرداد به سمت مصلي نماز جمعه شيراز ادامه يافت، راهپيمايان حمايت قاطع خود را از مقام معظم رهبري، پايبندي به آرمان هاي امام و انقلاب و حمايت از قيام مردم مصر اعلام كرده و ثابت كردند كه در مقابل استكبار جهاني و توطئه هاي آمريكا تا آخرين قطره خون خواهند ايستاد. كاركنان اين سازمان پس از تجمع در مصلي شيراز، ضمن قرائت قطعنامه در نماز جمعه شركت كردند.

روابط عمومي سازمان

منبع: روابط عمومي سازمان
 
امتیاز دهی
 
 

تعداد بازديد اين صفحه: 700